Jakub Obrovský - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

52796. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.11.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč