Jakub Obrovský - Kytice ve váze

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vlevo dole J. Obrovský 1914. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

posouzeno znalcem
123440. Kytice ve váze
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč