Jakub Obrovský - Koupel

Litografie, 35x26 cm. Signováno vlevo dole tužkou J.Obrovský 43. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mimo obrazovou část mírně poškozen-skvrnky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

302517. Koupel
Dražba ukončena:06.12.2019 20:34:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč