Jakub Obrovský - Koupání

Litografie, 35x25 cm. Signováno vlevo dole J. Obrovský 43. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

28386. Koupání
Dražba ukončena:13.03.2019 22:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč