Jakub Obrovský - Koupání

Litografie, 25x36 cm, signováno vpravo dole J. Obrovský 1919, rám, zaskleno.

Pozn.: "Jednota umělců výtvarných" svým členům na rok 1919.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

9423. Koupání
Dražba ukončena:12.04.2017 22:39:01
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč