Jakub Obrovský - Hlava ženy

Sádra, výška 55 cm. Signováno Obrovský.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

64518. Hlava ženy
Dražba ukončena:16.09.2021 21:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč