Jakub Obrovský - Andělíčci

Kresba tuší, 9x7 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

24655. Andělíčci
Dražba ukončena:15.11.2018 21:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.11.2018 21:13:02 4411