Jakub Obrovský

24655. Andělíčci

popis: Kresba tuší, 9x7 cm. Signováno vpravo dole J. Obrovský. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

dražba ukončena: 15.11.2018 21:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 15.11.2018 21:13:02 4411