Jakub Ječmínek - Zdroj

Akryl na plátně, 50x70 cm. Značeno vpravo dole. Signováno vzadu Jakub Ječmínek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

58693. Zdroj
Dražba ukončena:29.04.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč