Jakub Ječmínek - Singularita

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu Jakub Ječmínek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

52747. Singularita
Dražba ukončena:25.11.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč