Jakub Ječmínek - Počátek

Nejdelší strana: 60 cm

Akryl na plátně, 50x60 cm. Značeno vpravo dole. Signováno zezadu. Nerámováno.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

126337. Počátek
Zbývá:9 dnů, 12 hodin
Konec dražby:13.10.2024 21:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč