Jakub Ječmínek

60967. Kompozice

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno dole uprostřed Jakub Ječmínek. Rámováno.

Pozn.: Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.
Studoval výtvarný obor na PF ZČU v Plzni. Sám pedagogicky působil na FF UK v Praze. Nyní se věnuje volné tvorbě. Zabývá se tématy s filozofickým pozadím, v abstraktních pracích hledá vztahy mezi tvarem a barvou. Získal prestižní a uznávaný certifikát hodnoty Akoun. Svá díla vystavoval jak doma, tak na zahraničních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč