Jakub Ječmínek - Kompozice

Akryl na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vpravo dole JJ. Signováno zezadu. Nerámováno.

Pozn.: Malba vytvořena několika vrstvami za použití vlastních metod vyvíjených v průběhu několika let na podkladu reliéfu vytvořeného manipulací akrylátovými pastami za použití vlastnoručně vyrobených nástrojů. Přiložen autorský certifikát a certifikát hodnoty autora, který stanovuje nezávisle několik francouzských expertů na obchod s uměním, podle něhož je aktuální hodnota tohoto díla 508 EUR. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Narozen v Kolíně roku 1977.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

46309. Kompozice
Dražba ukončena:24.06.2020 21:32:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč