Jacob Erftemeijer - I know whats behind that door

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno zezadu Jacob Erftemeijer 2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz je abstraktní s výraznými červenými a modrými barvami, které se prolínají a tvoří dramatickou kompozici. Na obraze jsou bílé nápisy "I know what's behind that door" psané v různých vrstvách, což dodává obrazu hloubku a tajemství. Červené tóny symbolizují energii, vášeň a sílu, zatímco modré tóny představují klid, hloubku a introspekci.

Tento jedinečný umělecký kousek přinese do Vašeho prostoru nejen krásu, ale také významnou podporu dětem, které to potřebují.

o autorovi: Jakub Erftemeijer je český herec původem z Nizozemska. Vvystudoval herectví v Praze a od roku 2015 je členem souboru Švandova divadla. Hrál také v mnoha seriálech a to např. Polda, Specialisté, Dáma a Král nebo Einstein.

vydraženo certifikát
117898. I know whats behind that door
Dražba ukončena:19.06.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč