Olej na plátně, 41x42 cm. Signováno vlevo dole J. Bauernfreund. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1904 - 1976
Slovenský malíř židovského původu, který před nacisty unikl do Londýna, kde přijal jméno Jacob Bornfriend.