Pastel, hedvábný papír adjustovaný na lepence, 50x65 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Arno Paříka.
o autorovi: 1904 - 1976
Slovenský malíř židovského původu, který před nacisty unikl do Londýna, kde přijal jméno Jacob Bornfriend.