J. Zimerhanzl

306311. Samota v zimě

popis: Olej na překližce, 28x34 cm. Signováno vpravo dole J. Zimerhanzl 54. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč