J. Želibský, J. Konůpek, K. Svolinský - Konvolut 3 grafických listů

Suchá jehla, litografie a dřevoryt, od 32x23 cm do 21x18 cm. Všechny signovány tužkou. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: 2x rám mírně poškozen.

J. Želibský, J. Konůpek, K. Svolinský
60544. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:17.06.2021 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (17.06.2021 16:32:32) 1636