J. Zdeborský - Motiv z jižních Čech

Olej na plátně, 81x101 cm. Signováno vpravo dole J. Zdeborský 1902. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

65019. Motiv z jižních Čech
Dražba ukončena:29.09.2021 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč