Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1825 – 1870 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč