J. Verich

306053. Krojovaný muž s dýmkou

popis: Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole J. Verich. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 06.09.2020 20:13:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč