J. Uprka - okruh - Vlčnovský kroj

Olej na plátně fixováném na kartonu, 31x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vlevo pod rámem zbytky signatury.

Nejdelší strana: 54 cm

75631. Vlčnovský kroj
Dražba ukončena:10.04.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč