J. Uprka - okruh - Krojovaná dívka

Olej na kartonu, 26x25 cm. Monogramováno vlevo dole JU. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

106923. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:13.12.2023 20:24:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč