Josef Treuchel - Krajina s kopci

Olej na kartonu, 43x73 cm. Signováno vpravo dole Treuchel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1990
Malíř, studoval krajinomalbu na pražské AVU u prof. Nejedlého, Pelce a Rady, v jehož ateliéru studoval i čestný rok. Specializoval se na krajinomalbu, výjimečně zachytil žánrový motiv s figurální stafáží. Vyhledával motivy v Beskydech a okolí rodné Kopřivnice. Vytvářel též art protisy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

34055. Krajina s kopci
Dražba ukončena:27.06.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč