J. Tichý

60826. Objekt

popis: Olej na plátně, 85x90 cm. Signováno vpravo dole J. Tichý 2002. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:55:58

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč