J. Tichý - Objekt

Olej na plátně, 85x90 cm. Signováno vpravo dole J. Tichý 2002. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Tichý
60826. Objekt
Dražba ukončena:30.06.2021 21:55:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč