Olej na kartonu, 49x63 cm, signováno vpravo dole J. Těšík, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1904 - ? Malíř, grafik. Vzdělával se soukromě u grafika V. Röhlinga. Věnoval se užité grafice a malbě.