J. Svoboda, J. Majer - Konvolut 2 pragensií

Litografie, akvatinta, 22x30 cm a 14x9 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou. 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Svoboda, J. Majer
61356. Konvolut 2 pragensií
Dražba ukončena:14.07.2021 22:11:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 22:06:36 8940
500 Kč 19.06.2021 21:28:28 2467