J. St. Ottmar

69754. Zátiší s hrozny

popis: Olej na plátně, 68x45 cm. Signováno vpravo dole J. St. Ottmar Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč