Olej na plátně, 68x45 cm. Signováno vpravo dole J. St. Ottmar Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1864 – 1922
Český malíř, zvláště krajinář, námětově čerpal z krajiny Orlických hor. Jeho dílo zastoupeno ve sbírkách městského muzea v Ústí n. Orlicí.