J. St. Ottmar - U stolu

Olej na plátně, 58x110 cm. Signováno vpravo nahoře J. St. Ottmar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864 – 1922
Český malíř, zvláště krajinář, námětově čerpal z krajiny Orlických hor. Jeho dílo zastoupeno ve sbírkách městského muzea v Ústí n. Orlicí.

69790. U stolu
Dražba ukončena:05.12.2021 21:01:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč