J. St. Ottmar

69790. U stolu

popis: Olej na plátně, 58x110 cm. Signováno vpravo nahoře J. St. Ottmar. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 8 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč