J. St. Ottmar - Lovecké zátiší

Olej na plátně, 67x44 cm. Signováno vlevo dole J. St. Ottmar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864 – 1922
Český malíř, zvláště krajinář, námětově čerpal z krajiny Orlických hor. Jeho dílo zastoupeno ve sbírkách městského muzea v Ústí n. Orlicí.

69776. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:05.12.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč