J. St. Ottmar

69776. Lovecké zátiší

popis: Olej na plátně, 67x44 cm. Signováno vlevo dole J. St. Ottmar. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 29.11.2021 0:02:57 7513
1 000 Kč 25.11.2021 8:15:16 7172