J. Šrámek - Výlov Máchova jezera

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 66x83 cm. Signováno vpravo dole J. Šrámek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

64955. Výlov Máchova jezera
Dražba ukončena:29.09.2021 21:47:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč