J. Snížek - Párové obrazy - Venkov

Akvarely, 17x14 cm a 18x15 cm. Signovány vpravo dole nečitelně. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

64814. Párové obrazy - Venkov
Dražba ukončena:05.09.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (05.09.2021 20:51:53) 9147