J. Šimek - Trosky

Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

112078. Trosky
Dražba ukončena:18.02.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.02.2024 9:17:41 11023
500 Kč 08.02.2024 19:28:55 7010