J. Šimek - Ranní Praha

Olej na kartonu, 42x54 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

61870. Ranní Praha
Dražba ukončena:11.07.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč