J. Šimek - Praha

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Šimek. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

115019. Praha
Dražba ukončena:28.04.2024 21:15:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč