J. Šimek - Chalupa

Olej na desce, 15x18 cm. Signováno vlevo dole J. Šimek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 31 cm

89267. Chalupa
Dražba ukončena:29.01.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.01.2023 17:14:37 11066
500 Kč 22.01.2023 20:19:25 10108