J.S. - Pocta Lucio Fontanovi

Kombinovaná technika (akryl, olej, inkoust), 75x54 cm. Signováno vzadu J.S. 2014. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

52908. Pocta Lucio Fontanovi
Dražba ukončena:26.11.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč