J.S. - Bože, kde to bloudíme...?

Akryl na sololitu, 22x22 cm. Signováno vpravo dole J. S. 17. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1953.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

49142. Bože, kde to bloudíme...?
Dražba ukončena:30.09.2020 20:16:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč