Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J.Rombald. Nerámováno.
Pozn.: Malba poškozena.
o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.