J. Rombald - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na plátně, 80x97 cm, signováno vpravo dole Rombald, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

9811. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:26.04.2017 18:07:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč