J. Rombald - Trhovkyně s deštníkem

Olej na překližce, 41x38 cm. Signováno vlevo dole J. Rombald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

doporučujeme
87483. Trhovkyně s deštníkem
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč