J. Rombald - Polní práce

Olej na plátně, 37x47 cm. Signováno vpravo dole Rombald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

308072. Polní práce
Dražba ukončena:27.03.2021 20:20:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč