J. Rombald - Nabírání vody

Olej na plátně, 33x49 cm. Signováno vpravo dole J. Rombald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

96174. Nabírání vody
Dražba ukončena:04.06.2023 22:00:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč