J. Rombald - Hrad nad řekou

Olej na plátně, 48x70 cm, signováno vpravo dole J. Rombald, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

15455. Hrad nad řekou
Dražba ukončena:24.01.2018 20:37:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč