J. Rombald - Dívčí akt u jezera

Olej na plátně, 44x38 cm. Signováno vpravo dole J. Rombald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

117665. Dívčí akt u jezera
Dražba ukončena:16.06.2024 20:15:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč