J. Rombald - Břízy

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole J. Rombald 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

306000. Břízy
Dražba ukončena:01.09.2020 20:14:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč