J. Řeřicha, J. Polívka, nečitelně... - Konvolut 3 kytic

Olejomalby, od 53x40 cm do 69x65 cm. Signovány. Rámovány. Pozn.: Mírně poškozeno.

86055. Konvolut 3 kytic
Dražba ukončena:06.11.2022 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč