J. Reiser

308630. Kampa

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole J. Reiser. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 14.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.05.2021 13:50:58 754