J. Ráž - Žně na statku

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole J.Ráž. Rám.

Pozn.: Restaurováno, malba mírně poškozena.

J. Ráž
300505. Žně na statku
Dražba ukončena:02.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 01.09.2019 21:33:39 5720