J. R. Schulz - Marienburg

62289. Motiv z Laponska

popis: Olej na plátně, 35x54 cm. Signováno vlevo dole J. R. Schulz - Marienburg. Rámováno.

o autorovi: 19. stol.
Norský malíř.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:20:50

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč