J. Prokop - Podobizna chlapce

Olej na překližce, 44x35 cm. Signováno vlevo dole J. Prokop 43. Rámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti na výstavě - Tváří v tvář. Výstava žánrových portrétů českých a evropských malířů od 18. století do současnosti.

Nejdelší strana: 52 cm

124491. Podobizna chlapce
Dražba ukončena:06.10.2024 20:53:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč